Witaj: Gość

NAJNOWSZE


Słowacki jamnik z bruttem przejeżdża prawie na przelocie przez Ceski Tesin

Jak pisałem pod poprzednim zdjęciem przebudowa. Wszystkie jazdy w kierunku na Trinec (Słowację) odbywają się jednym z trzech torów a faktycznie tylko 8 gdyż 6 zarezerwowany dla motoraków z Frydka Mistka a 2 sluży jako wjazdowy z Trinca. Ruch do Polski tez tylko 8 . Niestety jak dochodziłem do stacji to mi byczek uciekł z bruttem do Polski a na towarowym stal drugi ale nie chciało mi się czekać.

City Elefant kieruje się w strone Mostów

W związku z przebudową st. Ceski Tesin cały ruch pociągów skupia się na 3 torach. Tytułowy vlak wyjeżdża w kierunku Mosty u Jablonkova z toru 8 przy peronie I. Zostaly jeszcze tylko czynne tory 6 i 2. Pozostałe a więc 0, 1, 5 i 7 w peronach obsługują tylko pociągi z kierunku Ostravy, Bohumina lub Opavy. Dalej jazda zakazana. W sieci zabudowane izolatory bez możliwości przejazdu i wskaźniki zakazujące dlaszej jazdy Więcej zapodam na mojego bloga

ET22-955

ET22-955 ( CTL Logistics ) z próżnym składem węglarek po minięciu Jaroszowca jedzie linią D29-62 w kierunku Olkusza.

Rumun w areszcie

Najpierw zaaresztowali,a później puścili na Trzemeszno

"RUMUN trzysta pięćdziesiąty ósmy"

W oczekiwaniu na zwolnienie szlaku do Trzemeszna Lubuskiego

EP09-025

EP09-025 z EIC Górnik z Wrocławia Głównego do Warszawy Wschodniej jedzie szlakiem Psary - podg Knapówka.

Rozjazdy i skrzyżowania torów z szyn typu "S"

Instrukcja wydana przez Ministerstwo Komunikacji w 1948. Chyba nawet nasz Rysio uczył się z młodszych instrukcji ;)

Ostatni.....

Jeśli nie ostatni to jeden z ostatnich sputników w malowaniu z PTKiGK w Zabrzu, a aktualnie jeden z wielu sputników DB Schenker. Jest to stary sputnik z PKP, ex. ET21-74. Może i na niego przyjdzie czas i zmieni barwy na czerwone. Oby jak najpóźniej. Samotny sputnik czekał na stacji Gliwice Łabędy na zielone światło.

Leonardo Da Vinci

Pierwszy ze Słoweńskich taurusów przypięty jako popych do składu intermodalnego z miejscowego portu w Koprze do naszych południowych sąsiadów w Czechach. W 2013 został oklejony w motyw z Leonardem Da Vinci m i jego różnymi ciekawymi pomysłami.

SU45-079

SU45-079 po przyprowadzeni składu regio z Krzyża,manewruje na Pilskiej stacji.

Czesiek Okularnik

754 037-0 na szlaku Augustów - Las Suwalski na łuku tuż przed przystankiem osobowym Blizna

Challenger

M62M-004 należący do Rail Polska zjeżdża do szopy w Prokocimiu.

Piknik w Raciborzu już 6 września

EU07A-003 - z innej perspektywy

Zmodernizowana EU07A-003 (ex. 494) należąca do Zachodniego Zakładu PKP Intercity w Poznaniu oczekuje na odjazd ze stacji Szklarska Poręba Górna z pociągiem TLK Śnieżka do Warszawy Wschodniej - inna perspektywa

EU07A-003

Zmodernizowana EU07A-003 (ex. 494) należąca do Zachodniego Zakładu PKP Intercity w Poznaniu oczekuje na odjazd ze stacji Szklarska Poręba Górna z pociągiem TLK Śnieżka do Warszawy Wschodniej

140 052-2

Wie ktoś w jakich barwach jeździ teraz ta lokomotywa, wjechała do zakładów i tyle ją widziałem. Wjechała w styczniu 2012 roku.

EN57AKM-1637 / 2 120 382-8

4.09.2014 Grodzisk Mazowiecki

M62M-002

Lokomotywa Rail Polska M62M-002 jedzie luzem w kierunku Rudawy.

Tablica informacyjna na Cieszyńskim dworcu kolejowym

Dzisiaj zawisła tablica informująca o budowie centrum przesiadkowego bus/autobus/kolej na budynku dworca PKP. Budynek wraz z działką po wielu perypetiach przejeło miasto Cieszyn. W linku [url=https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10687093_694898740587396_5577890500895445026_n.jpg?oh=2d3f1e02f967d2dadddc311473e53db5&oe=545F14FE&__gda__=1417420407_1ea61fcf4eb97c7bd189d156c0908f53]LINK[/url] tablica w calości

Classic Courier

Poranek na stacji w Suwałkach w drodze do pracy. Classic Courier razem ze stacją budzi się do życia.

 

Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.