NAJNOWSZE
EP07-1008
EP07-1008 z TLK "Wisła" z Wisły Głębce do Warszawy Wschodniej , jedzie szlakiem Myszków - Poraj , mijając po drodze Nową Wieś Żarecką . Pozdrawiam Marcina za cynk :) .
TLK Gwarek z EP07-480 29 sierpnia 2014 r. opuszcza wieczorem Środę Wlkp.
Na przekór nadciągającemu zmierzchowi i opadom deszczu przystanąłem w Środzie Wlkp, by złapać w kadr o 18.19 TLK Gwarka. W tle olbrzymi silos cukru miejscowej cukrowni.
"Impulsy" dla Małopolski
3 nowe "Impulsy" - 36WE dla województwa małopolskiego chwilę przed wyruszeniem z Nowego Sącza na jazdę próbną.
EP07-448 po przyprowadzeniu TLK Śnieżka z Warszawy
Obok EN57-1951 czekający na manewry,dalej jako IZERY do Wrocławia
Nurek z " Pojezierzem"
TLK " Pojezierze" prowadzone lokomotywą 754 037-0, pokonuje łuk tuż po minięciu przystanku osobowego w Nowym Młynie. Widoczne za drzewami zabudowania, to charakterystyczny dla tego miejsca, opuszczony po PGRowski młyn.
SP42-260
|24.08.2014| Już muzealna lokomotywa pasażerska SP42-260 w skansenie w Chabówce. Za "kociołkiem" TKt48-18 z Jaworzyny Śląskiej.
Flirty Stadlera
Dwa składy ER75 " Flirt " jako pociąg osobowy rel. Siedlce - Warszawa Zachodnia zbliża się do Warszawy Rembertowa.
ST44-1101
Na słowo musicie uwierzyć, bo niestety, centralnie i do tego w stronę niskiego, ostrego słońca. Dziad z towarem Terespol Pomorski - Suwałki wyjeżdża z Papierni.
Się sieć zaczyna
Tak wygląda szlak Goleszów - Cieszyn. Ostatni odcinek się tutaj zaczyna z siecią. Za mną za plecami jest odcinek gdzie na terenie miasta tzw. Cieszyna już byzmesmeny zawineli sieć. Niestety Policja ma wazniejsze sprawy na głowie - np. pilnowanie i wlepianie mandatów za picie piwa z puszki :-)
EP09-032
Ropocice. EP09-032 z pociągiem EIC "Ondraszek" z Warszawy Wschodniej do Bielska białej przemyka szlakiem podg Knapówka - Psary.
"Pół Czapajewa"
Sekcja "A" popularnej w Polsce lokomotywy towarowej ET42 zwanej także "Ruskiem"(w związku z Jej pochodzeniem,stoi sobie na terenie Lokomotywowni Rybnik
Uciekając przed burzą...
Kibel PR relacji Kluczbork - Wrocław żwawo śmiga przed nadchodzącą ulewą wśród bierutowskich pól.
"Przewóz materiałów sypkich...
otwartymi węglarkami jako narzędzie obniżania kosztów transportu kolejowego"- ot, taki tam tytuł rozprawki naukowej. Wszystko to, co wywiane, zmniejsza brutto pociągu. Na zdjęciu lokomotywa prowadząca skład węglarek zostawia za sobą chmurę pyłu zawieszonego od ul. Krzemienieckiej do ul. Strzegomskiej (tyle przynajmniej stwierdziło moje nieuzbrojone oko).
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.