NAJNOWSZE
Zemsta Causescu w st. Zamość
Historyczne zdjęcie wygrzebane z archiwum. Zemsta z jakimś składem nie pamiętam :-) 2005 rok
Czerwcowy wieczór na stacji Sierpc
Piękny, czerwcowy zachód słońca roztaczający się nad stacją Sierpc, w oddali widoczna nastawnia wykonawcza Sc2 oraz semafory wjazdowe od Brodnicy i Skępego
EN57AKD-1937
Zmodernizowana jednostka elektryczna EN57AKD-1937 pracująca w spółce Koleje Dolnośląskie odpoczywa na stacji Szklarska Poręba Górna po przybyciu z Wrocławia Głównego jako weekendowy pociąg osobowy Szrenica relacji Wrocław Główny - Szklarska Poręba Górna - Wrocław Główny
W słońcu nad Wartą z udziałem lok. 183 039-7
Przy pełzającym słoncu lok 183 039-7 opuszcza most kolejowy na Warcie w Orzechowie
SA136-003
Smerf jako regio Szczecin Gł.-Piła Gł. tuż przed stacją Kalisz Pomorski. Wydaje mi się że fotka jest dobra ale jeśli popełnilem jakieś błędy to prosze napisać !
Pora na HDR-a
"... kto nie spróbuje w życiu czegoś nowego, to tak, jakby stał w miejscu lub nawet cofał się". [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=72381][i]klik[/i][/url]. A zatem (modzie, fascynacji, jak zwał tak zwał) uległem i ja. Moje pierwsze podejście do techniki HDR wygląda właśnie jak na załączonym obrazku. Fotka powstała w następujący sposób: BKT z ustawieniami +/- 1 EV, nastepnie pierwszy od góry w wyszukiwarce program do HDR on-line, potem odrobina kontrastu i saturacji w Photofiltre.
Osobowy skończył bieg w stacji Cieszyn Marklowice
W związku z całodobowym zamknięciem szlaku Cieszyn Marklowice - Cieszyn na okres 14 dni vlaki kończą bieg w st. Cieszyn Marklowice
ET22-1135 pomyka bez świateł w burzową porę po linii 281 na moście w Orzechowie
W związku z rozważaniami Leśnego Dziada o przetwarzaniu zdjęć w technice HDR kontynuuję tę zabawę, oto ET22-1135 w burzową porę na moście kolejowym nad Wartą w m. Orzechowo. Uwaga Puryści - to jest zabawa!
SM42-2087
SM42-2087 ze Złomem stoi na bocznym torze (Który prowadzi do fabryki stali "Vistalex S.A").Jak ktoś wie jak się ten tor nazywa i coś więcej , proszę zamieścić w komentarzu . Dziękuję ! .P.s Chce się dowiedzieć czy taka fotografia z tymi właściwościami przeszła by na GMFK .. Co dodać lub jakie postępy robić podczas nocnych zdjęć ... Proszę o sugestie :)
BABIE LATA ;)
a.... źle przeczytałem :) BABIE LATO, piękna pora gdy jesień chce nam przedłużyć wakacyjne chwile. Pociąg interREGIO z krawatowa do pyrlandii :)
Nad Supraślą
TLK "Tour de Pologne" relacji Katowice - Gdynia, pokonuje rzekę Supraśl w Fastach koło Białegostoku.
SU45-115
Podczas oblotu "Hańczy" nuża się w zieloności i jak "wanna" brodzi po suwalskiej stacji. To był maj tego roku. Za dwa miesiące taki widok odszedł do historii. Stosunkowo świeża fotka już jest archiwalna, co za paradoks. P.s. czy ktokolwiek pamięta, że jednym z pierwszych nieformalnych nazw dla serii SP45 było...: wanna?
EP07-1027 podczas "oblotu Wrocławianina"
W związku z zamknięciem łącznicy Łukanów-Oleśnica Rataje wszystkie pociągi jeździły przez Oleśnicę Główną wraz ze zmianą czoła pociągu. Dawno nie widziałem w Oleśnicy takiego ruchu ;-)
Gama wielu możliwości
Maratończyk podczas pracy manewrowej, chwilę później uda się na bocznicę PetroLotu celem zabrania pustych beczek.
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.