Witaj: Gość

NAJNOWSZE


Pociąg marzenie ,czyli gdzieś między Wirami, a Szreniawą - 5 lipca 2013

Przeglądając stare rawy znalazłem tę oto klatkę, po postprocesie przybrała kształ mej wizji o pociągu marzeniu. Bo choć siwy i brodaty, to nadal romantyk, może śmieszny, ale szczery.

Widok na Bobową

Pociąg z Krakowa do Krynicy podczas postoju na przystanku Bobowa Miasto.

EN71-036

|14.09.2014| Obrazek niczym z westernu - oświetlona blaskiem księżyca EN71-036 odstawiona na bocznicy w Suchej Beskidzkiej ... ;-)

Nieznany skład

Nieznany skład przyłapany całkiem przypadkiem. Opuścił Malbork i kieruje się w stronę Tczewa.

Taki Pierwszy

Czyli SA135-001 z poc.Kolei Dolnośląskich relacji Węgliniec - J.Góra wjechał na stację docelową w promieniach zachodzącego słońca.

SM31-138 ze składem beczek w Miejscowości Wierzbno

Wierzbno - Ostatnia Stacja na linii Międzyrzecz - Międzychód.Tutaj docierają cysterny do bazy PGNiG. Dalej niestety szlak do Międzychodu funkcjonuje jako bocznica(wszystkie stacje i posterunki są pozamykane) i pociągi sporadycznie docierają do pięknego Międzychodu.

182E-028

Czeska Skoda ze składem węglarek mija p.o Myszków - Mrzygłód i kieruję się na Poraj

183 031-4

.... SŁOWACKA SCODA w pełnej okazałości w blasku zachodzącego słońca

Jesienny obraz Ol49-69(99) w Szreniawie

na prośbę Darka zamieszczam obraz Ol49-69(99) złapanej na szlaku przed Szreniawą. Ponieważ podobna klatka została juz zamieszczona na GMFK, tylko w innej obróbce [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=68103][color=yellow][b]Klik[/b][/color][/url] , proszę nie o ocenianie lecz tylko komentowanie. Dziękuję.

W wykopie mozna znaleźć wszystko - Ol49-69(99)

Zdjęcie z archiwum - 11 wrzesnia 2012 r. Oelka przemierza szlak z Lubonia do Szreniawy. Tu na 105 km, na wysokości m.Wiry

W poszukiwaniu motywu.

Wrocław Nadodrze.Pochmurny i Dżdżysty poranek.W zasadzie nic się nie dzieje na stacji.Wygaszona "Trumna" firmy DLA i jakiś Kibelek z Kluczborka. Nauczyło Mnie doświadczenie i lata oglądanych fotek,że i z takiego "bezrybia"można cosik wyłowić ;-)

ET22-536 na ratunek

ET22-536 jedzie luzem po siódemkę (Eu07-523) która zdefektowała pod wiaduktem za Mrzygłodem , po podczepieniu byka z siódemką ruszą w stronę Łaz

201 Eo-002

...myślę że udało się coś z tego zrobić. To jest co prawda trochę inne ujęcie ale motyw ten sam.

Na końcu leśnej ścieżki vol. 3

SU45-168 z Hańczą na szlaku Las Suwalski - Suwałki. (Rysiek chciał zimę, to ma) [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=72404]vol. 2 znajdziecie TU[/url] [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=71930]vol. 1 znajdziecie TU[/url]

Jak dorosnę..., będę gagarem :)

ST44-1081 na terenie szopy w Suwałkach, obok nieco zawstydzona drezyna WM15A-211 z ISE Suwałki

EP07-448 z TLK ŚNIEŻKA z Wa-wy do Szklarskiej Poręby

Gotowy do odjazdu z Jeleniogórskiej stacji.

EP09-022 z EIC BESKIDY gotowy do odjazdu z Bielskiej stacji

Według Mnie widok psuje cały wizerunek Szpetna okleina wagonów,a co Wy na to ?

Na końcu leśnej ścieżki vol. 2

SU45-116 z Hańczą na szlaku Las Suwalski - Suwałki [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=71930]vol. 1 znajdziecie TU[/url]

201 Eo-002

...był między drzewami a teraz między trawami.

M62M-014 w Kaliszu Pomorskim

Skład cystern na czele z M62M-014 opuszcza Kaliską stację i udaję się w kierunku Piły i dalej do Płocka Trzeptowa. Mam świadomość że zdjęcie ma kilka niedociągnięć bo dostałem info że za 15 minut odjeżdża a mam do przejechania 3km rowerem :) Nawet statywu nie zdążyłem rozstawić...Do tego padający deszcz :) Na ostanim moim zdjęciu ktoś zobaczył, jeden z niewielu odcinków gdzie troche trawy jest na torze ale to wcale nie oznacza że mały ruch pociągów ;) Oto jakie składy meldują się w Kaliszu Pomorskim !

 

Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.