NAJNOWSZE
EP07-361
TLK "Gałczyński" relacji Świnoujście -Lublin na czelę z EP07-361 podczas postoju na stacji w Choszcznie.
Oj !!! Każde pokolenie ma własny czas...
Opiszcie sytuacje ... Kibel z dolnośląskich jedzie szlakiem Myszków - Zawiercie ... Za chwile potrąci panią z wnuczkiem ... Zwracałem uwagę tej osobie by nie szła blisko torów ale jak widać nie poskutkowało :) ... Brak mi słów czego starsze pokolenie uczy młodych ...
S251
Spalinówka S251 ciągnie krótki skład węglarek do Częstochowy Towarowej , pociąg ten znajduje się na szlaku Myszków - Poraj
ET22-970 + Coś tam :D
ET22-970 + Rumun (ST43-263) jedzie szlakiem Myszków - Zawiercie . Ponoć rumun będzie toczony do Łaz a później możliwe że przejdzie na odstawke ... Nie mam pewnych informacji to są moje domysły . Jak by ktoś wiedział na ten temat proszę dać odp w komentarzu
Czapajew
ET42-015 przejeżdża luzem przez stacje Brzeszcze-Kopalnia, by podpiąć się pod skład załadowany czarnym złotem z pobliskiej kopalni Oddział KWK "Brzeszcze". Jak widać stacja Brzeszcze to miejsce niezbyt równe, ale i tak szkody po kopalniane obeszły się ze stacją dość łagodnie.
Cztery tysiące koni...
Ciężko jest zmieścić taką ilość zwierząt w tak ciasnym kadrze. Jednak za sprawą pracowników fabryki w Ługańsku, zostały one skompresowane i schowane w tych dwóch żelaznych pudłach widocznych na pierwszym planie :) Te konie zbliżają się do Giżycka szlakiem z Wydmin, prowadząc liczący sobie pięćset metrów długości ,pociąg z Olecka.
EP03-01
Tak się zapatrzył, że nie mógł się powstrzymać od zrobienia zdjęcia temu pięknemu zabytkowi. EP03 przyciągnięto do Czechowic na odnowienie malatury i wykonanie niezbędnych prac remontowych.
T448p-145 i 27WEb-005
Dąbrowa Górnicza. Pociąg osobowy z Dąbrowy Górniczej Ząbkowic do Kuźnicy Warężyńskiej opuszcza podg Piekło.... a tak naprawdę to koziołek należący do DB Schenker RP przeciąga jednostkę 27WEb-005 należącą do Kolei Śląskich do warsztatów naprawczych w Kuźnicy Warężyńskiej, gdzie zostaną jej przetoczone zestawy kołowe. Zdjęcie zostało wykonane już po zachodzie słońca. Ostatni planowy pociąg osobowy przejechał linią 183 (tor na pierwszym planie) w 1982 roku.
Kibel w oczekiwaniu an wolną drogę do Zebrzydowic
Dostałem info przez telefon że zamiast Kolzłoma przyjedzie kibel do Cieszyna. No i łon gotów do odjazdu z 15.999999 coś tam.Piekny i uroczy jak Kuleje Smieszne
SA105-101 Kolei Lubuskich
Odpoczywa na stacji Gorzów Wlkp. z tyłu wagony bezpośrednie z Warszawy(łącznik poc.Szczecinianin )
Zielony tunel tuż przed st. Cieszyn
Wjazd od strony Goleszowa zaraz za semaforem wjazdowym. Za mną zostało jeszcze tylko około 2 km. sieci trakcyjnej. Dalej w kierunku Goleszowa sieć została zagospodarowana przez "lokalnych byzmesmenów". Ruch sporadyczny co jakiś czas WM15 lub sieciowy z Zebrzydek na Wisłę.
E 186 248 - 1
Traxx z beczkami o pięknym zachodzie jedzie szlakiem Zawiercie - Myszków , mija P.o Myszków Światowit i jedzie w stronę Poraja . P.s Jest to moje 50 te zdjęcie :)
SU45-147
02.12.2010r. Mroźny, śnieżny wieczór na stacji w Grodzisku Wlkp. SU45-147 która tego dnia kursowała jako "zaszynobus" stoi (wraz z podwójną Bipą) zdefaktowana na grodziskiej stacji. Na pomoc skład poczeka jeszcze do następnego dnia, aby pod wieczór odjechać do Poznania na haku SM42-593.
Ostbahn inaczej
Ostbahn wiosną. Zdjęcie odnalezione w moich zbiorach.Miejsce wykonania to odcinek między Starogardem Gdańskim a Tczewem. Dokładne miejsce - Szpęgawsk.
Trzej Muszkieterowie
Atos,Portos,Aramis - ET41-100,067 i 122 tak sobie pozują pod elektrownią w Brzeziach k/Opola
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.