Witaj: Gość

NAJNOWSZE


EP07-361

TLK "Gałczyński" relacji Świnoujście -Lublin na czelę z EP07-361 podczas postoju na stacji w Choszcznie.

Oj !!! Każde pokolenie ma własny czas...

Opiszcie sytuacje ... Kibel z dolnośląskich jedzie szlakiem Myszków - Zawiercie ... Za chwile potrąci panią z wnuczkiem ... Zwracałem uwagę tej osobie by nie szła blisko torów ale jak widać nie poskutkowało :) ... Brak mi słów czego starsze pokolenie uczy młodych ...

S251

Spalinówka S251 ciągnie krótki skład węglarek do Częstochowy Towarowej , pociąg ten znajduje się na szlaku Myszków - Poraj

ET22-970 + Coś tam :D

ET22-970 + Rumun (ST43-263) jedzie szlakiem Myszków - Zawiercie . Ponoć rumun będzie toczony do Łaz a później możliwe że przejdzie na odstawke ... Nie mam pewnych informacji to są moje domysły . Jak by ktoś wiedział na ten temat proszę dać odp w komentarzu

Czapajew

ET42-015 przejeżdża luzem przez stacje Brzeszcze-Kopalnia, by podpiąć się pod skład załadowany czarnym złotem z pobliskiej kopalni Oddział KWK "Brzeszcze". Jak widać stacja Brzeszcze to miejsce niezbyt równe, ale i tak szkody po kopalniane obeszły się ze stacją dość łagodnie.

Cztery tysiące koni...

Ciężko jest zmieścić taką ilość zwierząt w tak ciasnym kadrze. Jednak za sprawą pracowników fabryki w Ługańsku, zostały one skompresowane i schowane w tych dwóch żelaznych pudłach widocznych na pierwszym planie :) Te konie zbliżają się do Giżycka szlakiem z Wydmin, prowadząc liczący sobie pięćset metrów długości ,pociąg z Olecka.

ET41-078

Jamnik świeżo po naprawie u Marka w Ostrowie oczekuje odjazdu ze Oleśnica

ET41-139

Popularny Jamnik podczas manewrów na Stacji Ostrów Wielkopolski

EP03-01

Tak się zapatrzył, że nie mógł się powstrzymać od zrobienia zdjęcia temu pięknemu zabytkowi. EP03 przyciągnięto do Czechowic na odnowienie malatury i wykonanie niezbędnych prac remontowych.

T448p-145 i 27WEb-005

Dąbrowa Górnicza. Pociąg osobowy z Dąbrowy Górniczej Ząbkowic do Kuźnicy Warężyńskiej opuszcza podg Piekło.... a tak naprawdę to koziołek należący do DB Schenker RP przeciąga jednostkę 27WEb-005 należącą do Kolei Śląskich do warsztatów naprawczych w Kuźnicy Warężyńskiej, gdzie zostaną jej przetoczone zestawy kołowe. Zdjęcie zostało wykonane już po zachodzie słońca. Ostatni planowy pociąg osobowy przejechał linią 183 (tor na pierwszym planie) w 1982 roku.

Takie śniadanie smakuje najlepiej :)

Szymon 0975 posila się na skraju lasu w okolicach Gogolina

Kibel w oczekiwaniu an wolną drogę do Zebrzydowic

Dostałem info przez telefon że zamiast Kolzłoma przyjedzie kibel do Cieszyna. No i łon gotów do odjazdu z 15.999999 coś tam.Piekny i uroczy jak Kuleje Smieszne

SA105-101 Kolei Lubuskich

Odpoczywa na stacji Gorzów Wlkp. z tyłu wagony bezpośrednie z Warszawy(łącznik poc.Szczecinianin )

Setny Rumun

Z pociągiem relacji Trzemeszno Lubuskie - Międzyrzecz ruszył ze stacji początkowej

Zielony tunel tuż przed st. Cieszyn

Wjazd od strony Goleszowa zaraz za semaforem wjazdowym. Za mną zostało jeszcze tylko około 2 km. sieci trakcyjnej. Dalej w kierunku Goleszowa sieć została zagospodarowana przez "lokalnych byzmesmenów". Ruch sporadyczny co jakiś czas WM15 lub sieciowy z Zebrzydek na Wisłę.

E 186 248 - 1

Traxx z beczkami o pięknym zachodzie jedzie szlakiem Zawiercie - Myszków , mija P.o Myszków Światowit i jedzie w stronę Poraja . P.s Jest to moje 50 te zdjęcie :)

SU45-147

02.12.2010r. Mroźny, śnieżny wieczór na stacji w Grodzisku Wlkp. SU45-147 która tego dnia kursowała jako "zaszynobus" stoi (wraz z podwójną Bipą) zdefaktowana na grodziskiej stacji. Na pomoc skład poczeka jeszcze do następnego dnia, aby pod wieczór odjechać do Poznania na haku SM42-593.

Ostbahn inaczej

Ostbahn wiosną. Zdjęcie odnalezione w moich zbiorach.Miejsce wykonania to odcinek między Starogardem Gdańskim a Tczewem. Dokładne miejsce - Szpęgawsk.

Przez dziurkę od klucza

Tak. Przyznaję się.Podglądałem Gagarina

Trzej Muszkieterowie

Atos,Portos,Aramis - ET41-100,067 i 122 tak sobie pozują pod elektrownią w Brzeziach k/Opola

 

Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.