Witaj: Gość

NAJNOWSZE


Byczki dwa.

Wiele malowań tego loka już widzieliśmy ale zielone to zielone.

EU07E-127

EU07E-127 ze składem gruszek jedzie szlakiem Myszków - Zawiercie zbliżając się do p. o. Myszków Światowit

Był już Kolzłom w zielonych chaszczach teraz jest w złotych

Tytułowy Kolzłom podczas wielogodzinnego postoju w St. Cieszyn zrobiony z parku z za chaszczy ale złotych.

Dwa nurki z Jamnikiem

Dwa nurki 753 ciągną Słowackiego jamnika z opuszczonymi patykami przez Ceski Tesin Misz masz pełny gdyż wagony PKP-CARGO a więc po kolei CD Cargo - ZSK - PKP Cargo Brutto 40 x 80 T Eas = 3200 Ton

TEM2-017

TEM2-017 ze składem beczek jedzie szlakiem Myszków - Poraj.

ED72-008

ED72-008 z pociągiem 34308 z Krakowa do Katowic mija perony Business Park Zabierzów jadąc w kierunku Krzeszowic.

Trochę z innej beczki.

Warszawskie szlifowanie i klasyk w czerwieni.

EP07-537

EP07-537 należąca do Centralnego Zakładu PKP Intercity w Warszawie wjeżdża na stację Elbląg z pociągiem TLK Rybak relacji Białystok - Szczecin Główny

EU07-012 na postoju z szutrówkami wstacji towarowej Oleśnica

... widok pociągu z otwartej kładki nad torami stacji towarowej Oleśnica.

W Królestwie Diesli

Tak można nazwać Krzyż.Miasto w woj.Wielkopolskim,stolica wielkopolskich Kolejarzy(kiedyś) Na fotce odstawione SP32-205 i SU45-174

401Da razy 2

Popularne Diesle o numerach 413 i 470 czekają na zatrudnienie w miejscowości Bardo Przyłęk

Intermodalna Siódemka Wiskolu.

Wolniutko pod dwoma patykami z samiutkimi kontenerami wtacza sie do Kutna.

EU07-012 na postoju z szutrówkami wstacji towarowej Oleśnica

DLA kogo jeździ ta siódemka :-)

36WE-003 i 36WE-004

Małopolskie Impulsy jako popołudniowy Regio z Krakowa do Tarnowa, wyjeżdżają z se stacji Kraków Bieżanów.

EP07-347

Lokomotywa EP07-347 z Zakładu Centralnego w Warszawie, podczas jazdy próbnej po rewizji w Prokocimiu.

Postój na bocznych.

W 2011r. dużo składów odpoczywało godzinami W Aleksandrowie Kujawskim, a to przez budowę już otwartej autostrady A1.

SM42-992

Niebieska stonka rusza z Wałcza ze składem węglarek do Piły.

311D-17

...w oczekiwaniu na zatrudnienie pod ,,lipami" w Oleśnicy

Klasyczna "Siódemka" w dzisiejszym malowaniu Intercity

Z pociągiem TLK Ślązak z Przemyśla do Wrocławia oczekuje odjazdu ze stacji Mysłowice

Następna modernizacja EU07

Przewozy Regionalne pozazdrościły IC i też zmodernizowały lokomotywy EU i ta modernizacja była dość udana.Szkoda tylko,że zmodernizowano tylko 6 sztuk i nadano im oznaczenia EP07-2001 do 6. Na fotce EP07-2003 z poc.Regio Expres z Warszawy do Wrocławia wjeżdża na stację Września.

 

Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22640 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.