Witaj: Gość

NAJNOWSZE


Jeden z pierwszych Budyni

Tak nazywano zmodernizowane lokomotywy EU i EP i oznaczono numerami 10xx. Na zdjęciu świeżutki Budyń 1002 z "Pomorzaninem" w Wrocławia do Gdyni.

ST44-1227

ST44-1227 należący do Północnego Zakładu PKP Cargo w Gdyni pokonuje most nad rzeką Nogat w Malborku ze składem próżnych węglarek do Braniewa

Dwa Gagarki

Duet lokomotyw spalinowych ST44 złapany podczas jazdy na tankowanie.

EU07-317

EU07-317 podczas postoju w hali lokomotywowni Kraków Prokocim.

2 Listopada-Dzień Zaduszny.Dzisiaj wspominamy Tych,którzy od Nas odeszli

Dla przyjaciół Pan Włodek lub po prostu Włodek,czyli Tato znanego Dedeera lub jak kto woli Leśnego. Włodzimierz Dołubizno - Emerytowany Maszynista przyszedł razem ze Mną odwiedzić młodsze pokolenie czyli Tomka z Łodzi podczas Jego Szychty. Teraz jeździ sobie po niebieskich szlakach.Pamiętamy

753-783 "Certula"

Okularnik "Traťová strojní společnost, a.s." Podczas wyjazdu z roboczym w kierunku Trinca

EP07-347

EP07-347 manewruje na stacji w celu podpięcia się do składu pociągu TLK 38508 "Korsarz" z Krakowa Głównego do Kołobrzegu.

Zakaz skrętu w lewo- no bo jak tory prowadzą prosto.

6Dg-38 na nocnym postoju w Oleśnicy. Stał dwie nocki zanim dostał wolną drogę.

"Stonka wieczorową porą" czyli....

SM42-670 podczas manewrów w świetle zachodzącego śłońca.

Holenderski DH-2 czyli po naszemu SN83

Jako pociąg Kolei Śląskich z Cieszyna do Czechowic Dziedzic oczekuje na odjazd ze stacji początkowej.

EN57-800 w cieszynie z za Chaszczów

Kibelek w Cieszynie zrobiony z tego samego miejsca co Kolzłom w Cieszynie. Chaszcze gubia liscie

Jesień w Kokotowie

"Czapajew czterdziestydrugi" ciągnie skład pustych węglarek po szlaku p.odg. Rudzice - p.odg. Gaj. [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=73062][i]Zima w Kokotowie[/i][/url]

ET22-1217

Zmodernizowany byk ciągnie skład pustych węglarek po szlaku p.odg. Rudzice - p.odg. Gaj.

ST44-1227

ST44-1227 należący do Północnego Zakładu PKP Cargo w Gdyni opuszcza stację Bogaczewo ze składem gazówek z Braniewa i kieruje się szlakiem do Elbląga

EP02-08

|08.05.2010| Kraków Prokocim - elektrowóz EP02-08 - ostatni z serii.

EP02-07

|20.08.2014| Chabówka - EP02-07 "eksponat" należący do Skansenu w Chabówce.

EP02-02

|27.05.2012| Muzeum Kolejnictwa w Warszawie - EP02-02.

Tutaj jest granica

Czeski wóz serii 130 ze składem cystern wjeżdża na stację graniczną Lichkov gdzie po krótkim postoju i odpięciu popychu serii 363 pojedzie w stronę Międzylesia.

SU45-213

SU45-213 z Soliną w kierunku Lublina, opuszcza stację w Lipie. Kilka minut wcześniej, zaliczyła tutaj krzyżowanie z Soliną w kierunku przeciwnym, prowadzoną przez SU46-054.

Gabrysia i Matejko

A dokładniej Czeska lokomotywa serii 163 z pociągiem Regio Express Matejko z Warszawy do Krakowa czeka na odjazd ze stacji Warszawa Centralna.

 

Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22640 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.