NAJNOWSZE
Kibelek relacji Kutno Toruń ucieka przed ulewą.
Potrójne, podwójne a pod koniec pojedyncze kibelki PR-ów przecierały szlak nr 18.
EN61-001 & EN71-005
|12.01.2014| Bielsko Biała - postój pociągu WOŚP zorganizowanego przez SMK Kraków.
Ironia losu
29.10.2014r. Taka ironia losu, "nowoczesne" lokomotywy spalinowe, które zakończyły już służbę zazdrośnie spoglądają na szykującą się do drogi, "przestarzałą" Oelkę. Na drugim planie ST43-216, ST43-377 oraz ST43-22, pierwszy plan zajmuje Ol49-69. Leszno
Które Ładniejsze ?
EP09 z EIC PANORAMA przejeżdża przez Odrę po nowym moście na Odrze w rejonie Popowic
Przy wahlarzu w Gnieźnie.
Malowanie, remont, reaktywacja, lok jeszcze bez oznaczeń, dalszy los tędrzaka nieznany.
EP09-020
Jedna z dwóch białych epok prowadzi skład EIC " Norwid " objazdem z Olsztyna do Krakowa mijając po drodze bunkry koło miejscowości Tomaryny
EN57-868
Spojrzenie z innej perspektywy na jednostkę elektryczną EN57-868 należącą do Oddziału Pomorskiego Przewozów Regionalnych w Gdyni jadącą przez most nad rzeką Nogat w Malborku, pociąg REGIO relacji Gdynia Główna - Elbląg
9.99 i ile radości :)
Szymon0975 testuje małe ustrojstwo robiąc sobie selfie, wykorzystując za tło kolejową scenerię.
EP07-201
EP07-201 należąca do Północnego Zakładu PKP Intercity w Gdyni opuszcza stację Bogaczewo z pociągiem TLK Rybak relacji Białystok - Szczecin Główny
Pixelem do Kutna i jednym z ostatnich do Ciechoinka.
PR w kujawsko pomorskim wyparła Arriva, zobaczymy jak to będzie w nowym rozkładzie.
SU46-004
08.11.2014 | Kwidzyn | Należąca do PKP CARGO SU46-004 podpina się do składu pociągu TLK38108 Pobrzeże po oblocie na stacji w Kwidzynie. Pociąg od jakiegoś czasu jeździ objazdem z Prabut przez Kwidzyn do Malborka, na trasie objazdu obsługę zapewniają ciężkie lokomotywy spalinowe (SU46 lub 754CD).
EP07-355 z TLK GWAREK z Katowic do Gdyni
Gotowy do odjazdu z Pilskiej Stacji. W oddali Rekin SA139-001 pomorskiego oddziału PR
Polski Krokodyl
Czyli Polska,elektryczna lokomotywa manewrowa serii EM-10 wyprodukowana w latach 90-tych przez HCP w Poznaniu w ilości 4 sztuk. Niestety nie zyskała uznania władz PKP nie wyprodukowano większej ilości sztuk. Teraz wszystkie 4 sztuki gniją na terenie Lokomotywowni Poznań Franowo.
Polskie Krokodyle
Wyprodukowane w latach 1990-91 Elektryczne Lokomotywy Manewrowe w sile 4 sztuk przez zakłady Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Były to pierwsze polskie lokomotywy elektryczne wyposażone w rozruch impulsowy oraz mikroprocesorowy układ sterowania. Niestety nie zyskały One uznania w oczach władz i PKP nie zdecydowało się na dalszy zakup tych lokomotyw.Po epizodach na Dolnym Śląsku i Wielkopolsce dogorywają na terenie Lokomotywowni Poznań Franowo.
SU45-079
SU45-079 należąca do Oddziału Wielkopolskiego Przewozów Regionalnych w Poznaniu podstawia się z jednym wagonem Bdhpumn w perony stacji Piła Główna, pociąg REGIO relacji Piła Główna - Krzyż, pilski dworzec przechodzi właśnie gruntowny remont
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22640 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.