Witaj: Gość

KOMENTARZE


RysiekChaszcz

2014-10-06 08:49:48

Dobrze że to obsługuje Czeska spółka bo w Polsce ze względu na dużą frekfencje vlak był by już zaproponowany do wycięcia :-P

Stryjek

2014-10-06 08:16:13

Cieszę się, że się spodobało.

SzymekJ

2014-10-06 00:50:26

05.10.2014 - FOTO TYGODNIA - wybór Szymona :-)

Konrad

2014-10-05 22:43:11

05.10.2014 FOTKA TYGODNIA-Wybór Konrada.Moje Gratulacje :clap:

Konrad

2014-10-05 22:39:16

Docenione :clap:

unto

2014-10-05 20:19:25

ładna klatka :clap:

unto

2014-10-05 19:56:42

klasyka gatunku :clap:

Stryjek

2014-10-05 19:55:38

Cieszę się, że się spodobało.

szpiegu

2014-10-05 19:27:54

Fotka tygodnia - wybór szpiega, dn. 05.10.2014 r.

szpiegu

2014-10-05 19:27:11

Docenione.

szpiegu

2014-10-05 19:26:38

Docenione.

szpiegu

2014-10-05 19:25:57

Docenione.

szpiegu

2014-10-05 19:25:27

Docenione.

RysiekChaszcz

2014-10-05 19:21:45

W/g mnie DB Baureihe 242 to ex DR Baureihe 142 (6 szt.) były też wersjie DR131(100km/h bez grzałki) i DR132(140 km/h z grzałką) DR133 (DB233) jest to udoskonalona werskja 242 z nowym silnikiem (...)

unto

2014-10-05 18:26:18

jest klimat tego zdjęcia :clap:

unto

2014-10-05 18:22:17

fajne ujęcie..i twe dwa kominy po prawej :clap:

unto

2014-10-05 18:17:01

Oj można zrobić dobre zdjęcie :clap: brawo super klatka

Leśny Dziad

2014-10-05 13:15:05

To taka wersja Ludmiły... "job twoju mać" ;-)

Kevak

2014-10-05 13:08:59

Darek, masz rację. Teraz sobie przypomniałem, jak w czasie przejazdu tym składem w zdumienie wprawiło mnie przyspieszenie składu. Dało się rzeczywiście odczuć!

Leśny Dziad

2014-10-05 10:13:06

Panowie, ale obecna 242 to unikat. Dawna seria 133. Było tylko wyprodukowanych kilka sztuk, i to ma "pod dachem" 4000 kucyków. Czujecie lub czuliście ten ciąg z haka ;-)

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.