KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2014-10-06 08:49:48
Dobrze że to obsługuje Czeska spółka bo w Polsce ze względu na dużą frekfencje vlak był by już zaproponowany do wycięcia :-P
RysiekChaszcz
2014-10-05 19:21:45
W/g mnie DB Baureihe 242 to ex DR Baureihe 142 (6 szt.) były też wersjie DR131(100km/h bez grzałki) i DR132(140 km/h z grzałką) DR133 (DB233) jest to udoskonalona werskja 242 z nowym silnikiem (...)
Kevak
2014-10-05 13:08:59
Darek, masz rację. Teraz sobie przypomniałem, jak w czasie przejazdu tym składem w zdumienie wprawiło mnie przyspieszenie składu. Dało się rzeczywiście odczuć!
Leśny Dziad
2014-10-05 10:13:06
Panowie, ale obecna 242 to unikat. Dawna seria 133. Było tylko wyprodukowanych kilka sztuk, i to ma "pod dachem" 4000 kucyków. Czujecie lub czuliście ten ciąg z haka ;-)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.