KOMENTARZE
HansKloss
2014-10-08 21:11:46
Ostrości nie ma, bo powietrze jest rozgrzane od blach na moście i stąd to falowanie.
starszy63
2014-10-08 17:34:10
SZMON ostrość tego zdjęcia gdy by była taka http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=72575 to było wszystko ok, względnie odpowiednia głębia ostrości, a tak to ni w pięć ni w dziesięć (...)
starszy63
2014-10-08 17:21:14
:clap: :roll: gdyby nie te srebrne pasy to wyglądało by jak foto z kliszy ORWO , a wiata faktycznie jest w kolorze kibla :-)
PAWKO
2014-10-07 10:32:54
Niesamowite jest to, że do Lubben cały skład jechał tą samą prędkością ok 125km/h bez zwalniania i zatrzymywania, oczywiście za wyjątkiem stacji Cottbus. Może i my doczekamy się kiedyś t (...)
RysiekChaszcz
2014-10-06 10:14:28
Wynalazłem jeszcze lepszą opcję o 4.46 z CT przez Opavę do Głuchołaz a potem z Głuchołaz do Tremesnej i dalej wąskim. Wszystko zaliczam na siciówce za 200KC
RysiekChaszcz
2014-10-06 09:03:17
Ta linia wąskotorowa kończy się niedaleko Racławic Śląskich. Cała wąska szyny S49, nowe podkłady na tłuczniu, przytwierdzenia jak w normalnym torze, na przejazdach SSP. Tak blisko siebie a d (...)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.