Witaj: Gość

KOMENTARZE


starszy63

2014-10-04 14:08:33

I zamknięty tor którego nie widać :lol:

starszy63

2014-10-04 14:06:09

Fajny klimat :clap: :roll:

starszy63

2014-10-04 14:03:37

To mi się podoba :-) :clap:

RysiekChaszcz

2014-10-03 22:14:00

:clap:

Kevak

2014-10-03 20:30:04

Takie zdjęcia to ja lubię. Piwo Z rana jak śmietana :) Zasłużony Plus ! :piwo:

RysiekChaszcz

2014-10-03 19:57:42

:clap: :piwo: :clap:

zdzichu

2014-10-03 17:49:10

Świetne! +

Kevak

2014-10-03 16:36:40

W tym roku nie było niemieckich parowozów w Wolsztynie, obrazili się na nas z powodu naszego podobno niedopatrzenia przy organizacji ich pociągu turystycznego, szczegółów nie znam i nie wiem, (...)

RysiekChaszcz

2014-10-03 16:13:43

Dziwne a ich dostają dopuszczenie na PLK. Kuźwa czy tam jest inna szerokość toru. ?? To ruska /radziecka/ ludmiła jest OK. Szkoda że nasi nie jechali Ty2 wtedy bym chciał usłyszeć odpowiedź (...)

Kevak

2014-10-03 15:56:39

Dobrze wiesz Rysiu, że Niemcy nie wpuszczą naszego czajniczka do siebie z różnych względów. Nasza Oelka mogła dojachać tylko do Gubina.

RysiekChaszcz

2014-10-03 15:44:03

Czemu nie nasza Ol49-69(99) ?????

Kevak

2014-10-03 12:59:13

@Irek, masz rację. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że takie wybryki popełniam eksperymentalnie na zdjęciach , które nie wyszłyby dobrze w naturalnej obróbce. Dzień w Gnieźnie b (...)

RysiekChaszcz

2014-10-02 21:26:00

@Młody1996 a co tam jest dalej. Widzę żeberko a dokładnie to jest uciety drugi tor szlakowy. Tu byla magistrala dwutorowa :-)

Lisek chytrusek

2014-10-02 21:04:02

Kolejki to były w PRL... do mięsnego ;-)

Suchy_91

2014-10-02 20:59:01

Łapałem go kawałek dalej na dole :-D Udało nam się wtedy z tym towarem. Zasłużony plusik ;)

Młody1996

2014-10-02 20:38:46

Cieszę się, że zdjęcie się podoba. :) @starszy63- to nie są tory.

starszy63

2014-10-02 19:50:17

Fajna klatka. Tam na górnym planie w oddali widać tory ?

starszy63

2014-10-02 19:45:42

Fajnie wygląda jak z komiksu :-)

szpiegu

2014-10-02 19:17:01

Podoba się. +

remi3

2014-10-01 23:31:53

FANTASTYCZNE!!! :piwo:

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.