KOMENTARZE
Kevak
2014-10-03 20:30:04
Takie zdjęcia to ja lubię. Piwo Z rana jak śmietana :) Zasłużony Plus ! :piwo:
Kevak
2014-10-03 16:36:40
W tym roku nie było niemieckich parowozów w Wolsztynie, obrazili się na nas z powodu naszego podobno niedopatrzenia przy organizacji ich pociągu turystycznego, szczegółów nie znam i nie wiem, (...)
RysiekChaszcz
2014-10-03 16:13:43
Dziwne a ich dostają dopuszczenie na PLK. Kuźwa czy tam jest inna szerokość toru. ?? To ruska /radziecka/ ludmiła jest OK. Szkoda że nasi nie jechali Ty2 wtedy bym chciał usłyszeć odpowiedź (...)
Kevak
2014-10-03 15:56:39
Dobrze wiesz Rysiu, że Niemcy nie wpuszczą naszego czajniczka do siebie z różnych względów. Nasza Oelka mogła dojachać tylko do Gubina.
Kevak
2014-10-03 12:59:13
@Irek, masz rację. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że takie wybryki popełniam eksperymentalnie na zdjęciach , które nie wyszłyby dobrze w naturalnej obróbce. Dzień w Gnieźnie b (...)
RysiekChaszcz
2014-10-02 21:26:00
@Młody1996 a co tam jest dalej. Widzę żeberko a dokładnie to jest uciety drugi tor szlakowy. Tu byla magistrala dwutorowa :-)
Suchy_91
2014-10-02 20:59:01
Łapałem go kawałek dalej na dole :-D Udało nam się wtedy z tym towarem. Zasłużony plusik ;)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.