NAJNOWSZE
EN57-1768ra
Kurcze. Zawsze zdarza mi się, że będąc gdzieś przy torach trafiam na fatalną pogodę. ISO podwyższone, próby z przysłoną etc. Nie zawsze wychodzi jak bym chciał.
ST44-1235
ST44-1235 z Północnego Zakładu PKP Cargo w Gdyni mija posterunek odgałęźny Tropy ze składem próżnych węglarek do Braniewa
ST44-1227
ST44-1227 z Północnego Zakładu PKP Cargo w Gdyni przemierza szlak Bogaczewo - Elbląg wzdłuż drogi ekspresowej S7 zbliżając się do przystanku osobowego Komorowo Żuławskie z mieszanym bruttem relacji Braniewo - Zajączkowo Tczewskie
EP09-032
Znów Łowicz, znów pociąg, znów foto, znów zadowolenie. Zmarzłem w tym Łowiczu jak nie wiem. Pogoda nie rozpieszczała mnie wcale, a wcale, ale takie zdjęcia także wymagają poświęceń.
"Zosia"
Jeden z rarytasów "złapany" na stacji Łowicz Główny. Już niebawem znów podjadę na focenie w tamtym jakże ruchliwym miejscu kolejowym. Zosia, tak ogólnie, to ładna jest :)
ET22-1170 ucieka przed burzą z Środy Wlkp. na Śląsk
znudzony szarością kolorów pseudozimy znalazłem gdzieś na dysku pamiątkę z lipca ubr. gdzie w parny, burzowy dzień przytrzymałem w kadrze ET22-1170 udający się z pustymi węglarkami na Śląsk
Goście, goście ...
W gościnie u admina Ryszarda w mieście Cieszynie. Po prawej stoi kolega Kazik (Damian) , po lewej kolega Szymon0975, w środku nasz Techniczny.
Lubuski EN57-664 w Cieszynie
"Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry" Od dłuższego czasu wybieram się w moje rodzinne strony. A że się nie wybrałem to kibel z moich stron wybrał się do mnie. Lubuski sroczyk na etacie Kulei Śmiesznych w Cieszynie
Stadler - (Flinker Leichter Innovativer Regional-Triebzug)
Poruszyla mnie nieco gra światła a w zasadzie cieni. Niby zdjęcie jakich wiele jednak moim zdaniem ma w sobie coś :). FLIRT3 na trasie Koluszki - Zgierz
W nieco innych odcieniach
Ponieważ ta jednostka nie stanowi dla fotografów wyzwania, jednak ja mimo wszystko lubię owy skład. Wracają wspomnienia, stukot kół, zapach żelaza gołego...To były czasy
EP07-1060
EP07-1060 z Północnego Zakładu PKP Intercity w Gdyni przemierza szlak Gdańsk Główny - Gdańsk Południowy z pociągiem TLK Czartoryski relacji Gdynia Główna - Lublin Główny
ET22-1163
31.12.2014 | szlak Maksymilianowo - Kotomierz | ET22-1163 z poc. nr 152062/3 Radomsko - Gdynia Port GPA
Mijanka w Guben
06.01.2015r. Guben. Luzak w postaci lokomotywy 145-CL002 (po prawej) stoi pod semaforem oczekując na zielone światło, by po chwili podczepić się pod przyprowadzony wcześniej skład z Czerwieńska przez ST44-1212 i wyruszyć w dalszą drogę. Po lewej jednostka DB 442 143 jako Regio do Frakfurtu nad Odrą.
EN57-022 jweżdża w perony st. Cieszyn
Tytułowy kibelek wjeżdża o 15.22 w perony stacji Cieszyn. Niestety z tym i drugim zdjęciem mam bardzo niemiłe wspomnienia. Robiąc zdjęcie z drugiej strony nagle otworzyło się okienko w kabinie i Pan Maszynista Kulei Śmiesznych wyzywając mnie używając słów ktore nie przepuszci cenzura żeby sp....ł stąd bo on sobie nie życzy zdjęć. Na moje "dzien dobry" niestety więcej nic nie dałem rady powiedzieć puścił nastepną wiązankę. Na tym i na drugim zdjęciu nie widać jego przepięknej facjaty. Drugie zdjęcie u mnie w galerii [url=http://stacjacieszyn.pl/4images/data/media/1/en57-22_2.jpg][color=yellow] klik [/color][/url]
EU07A-002
Drugi siódemkowy asynchron (kiedyś EU07-533) na pociągu Karkonosze rel. Warszawa-Jelenia Góra mija Wrocław Świebodzki.
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22638 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.