KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2014-10-14 06:53:06
Darek ten tor super wyglada :-) proponuję w Cieszynie wjazd od Goleszowa [url=https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10593232_711679458909324_6141246879577112285_n.jpg?oh=77 (...)
Leśny Dziad
2014-10-14 06:37:10
Tomek, nie chodź po torach..., bo jak się przyjrzysz dokładnie z bliska jak to wygląda, to bedziesz się bał wejść do loka ;-)
HansKloss
2014-10-14 00:25:30
I po tym przyklejaniu pojechał się odstresować. Jak połowa sama odpadła ;-)
EU07-178
2014-10-13 23:08:27
No tak, a ze mną na foty, to nie chciał jechać, wolał jakieś tam kafelki przyklejać w łazience :-P
HansKloss
2014-10-12 14:43:08
To się nazywa SKOMUNIKOWANIE. U nich jest takt 1 godzinny, przy mniejszym przepływie podróżnych 2 godzinny.
Chociaż już narzekają, że przyszli "fachofcy z Polsko" i psują im kolej.
RysiekChaszcz
2014-10-12 14:14:47
Tak masz na większości stacji w Czechach. U mnie tak jest co godz. w Ceskym tesinie , Frydku Mystu i innych węzłach
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.