Witaj: Gość

KOMENTARZE


TomMak

2014-10-14 08:19:32

Tor nie taki najgorszy... szkoda tylko że nic nie jeździło... :roll:

RysiekChaszcz

2014-10-14 06:53:06

Darek ten tor super wyglada :-) proponuję w Cieszynie wjazd od Goleszowa [url=https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10593232_711679458909324_6141246879577112285_n.jpg?oh=77 (...)

Leśny Dziad

2014-10-14 06:37:10

Tomek, nie chodź po torach..., bo jak się przyjrzysz dokładnie z bliska jak to wygląda, to bedziesz się bał wejść do loka ;-)

HansKloss

2014-10-14 00:25:30

I po tym przyklejaniu pojechał się odstresować. Jak połowa sama odpadła ;-)

EU07-178

2014-10-13 23:08:27

No tak, a ze mną na foty, to nie chciał jechać, wolał jakieś tam kafelki przyklejać w łazience :-P

TomMak

2014-10-13 18:17:09

Ciągnie... ciągnie... :lol: kluczyk w plecaku tak samo jak :piwo: :-D

zyga071

2014-10-13 12:53:20

Panie obchodowy a gdzie kluczyk ? Tylko nie mów że w stacyjce :-D

RysiekChaszcz

2014-10-13 11:55:51

Szuka sklepu z :piwo:

Konrad

2014-10-13 11:24:51

Kaj Cię tam poniosło :?: Nawet na wczasach ciągnie do torów ;-)

Piechu

2014-10-13 10:49:08

Ciekawe ujęcie :clap:

komar

2014-10-12 19:52:24

Oj działo się działo.... :-P

Sebek96

2014-10-12 19:30:07

ACH Szkoda że się troszkę spóźniłem ...

Sebek96

2014-10-12 18:03:34

Super :D

Konrad

2014-10-12 16:42:39

Dzięki za wyróżnienie :-D

Konrad

2014-10-12 16:27:41

Ładne światło i kadr ale ten baner niestety nie :-(

KAMIL95

2014-10-12 16:09:01

Ładnie ujęty byczek na tle Elektrowni Opole :-)

HansKloss

2014-10-12 14:43:08

To się nazywa SKOMUNIKOWANIE. U nich jest takt 1 godzinny, przy mniejszym przepływie podróżnych 2 godzinny. Chociaż już narzekają, że przyszli "fachofcy z Polsko" i psują im kolej.

RysiekChaszcz

2014-10-12 14:14:47

Tak masz na większości stacji w Czechach. U mnie tak jest co godz. w Ceskym tesinie , Frydku Mystu i innych węzłach

RysiekChaszcz

2014-10-12 13:38:35

:-P

HansKloss

2014-10-12 12:24:00

Jeśli to zamek to nie obudzi w Ryśku demona ;)

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.