KOMENTARZE
Marcel Stancl
2014-10-16 20:39:24
Přednosta stanice se pohoršoval, že tam pořád fotím lokomotivy, raději foťte ženy, tak jsem to udělal, milá signalistka :star:
Konrad
2014-10-16 20:06:56
Piękny krajobraz,Nie wiem dlaczego fotka nie została jeszcze zauważona :roll: :clap:
RysiekChaszcz
2014-10-16 10:14:13
"Ciemność widzę ciemność" :piwo: Zrobione w ciagu 5 sekund pod Linuksem programem gThumb [url=http://stacjacieszyn.pl/pobierz/GMFK2~1_new.JPG][color=yellow] Kliknij [/color][/url]
Konrad
2014-10-15 20:31:48
Brawo.Odpowiedź rodem z filmu "Miś" na temat "Dlaczego jest tak zimno"Następnym razem postaraj się wrzucać jaśniejsze foty :idea:
HansKloss
2014-10-15 14:14:54
Przyszli, kazali pokazać worki, pokazaliśmy im dwa. Stwierdzili, że interesują ich tylko te z węglem i poszli sobie dalej.
HansKloss
2014-10-14 21:49:41
W sumie to nawet trzy szlaki:
- Gliwice - Zabrze, linia 137 (pierwszy tor od lewej i ten z IMPULSEM)
- Gliwice (GLC) - Maciejów Północny, linia 147 (dwa tory wchodzące pod wiadukt na którym jes (...)
starszy63
2014-10-14 20:48:30
Szymon chwila zawahania i było by po ptakach, byczek był by za zasłoną, a chwilę wcześniej 35We był by nie widoczny w całości :piwo:
starszy63
2014-10-14 20:23:44
Tu Kaśka ciężko pracuje, a w Oleśnicy patrzy w milczeniu na dewastacje Polskiego przemysłu Młynarskiego :-( a foto oczywiście na plus.
starszy63
2014-10-14 20:14:18
Piękne rodzinne strony :-D a tor pięknie prosty jak i okolica piękna :roll:
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.