Witaj: Gość

KOMENTARZE


starszy63

2014-10-16 21:38:40

Ja dopiero włączyłem kompa i dopiero zauważyłem :clap: :piwo:

Marcel Stancl

2014-10-16 20:39:24

Přednosta stanice se pohoršoval, že tam pořád fotím lokomotivy, raději foťte ženy, tak jsem to udělal, milá signalistka :star:

Konrad

2014-10-16 20:06:56

Piękny krajobraz,Nie wiem dlaczego fotka nie została jeszcze zauważona :roll: :clap:

RysiekChaszcz

2014-10-16 10:14:13

"Ciemność widzę ciemność" :piwo: Zrobione w ciagu 5 sekund pod Linuksem programem gThumb [url=http://stacjacieszyn.pl/pobierz/GMFK2~1_new.JPG][color=yellow] Kliknij [/color][/url]

Martin76_de

2014-10-15 20:57:50

Niekoniecznie gościnne :-D

Konrad

2014-10-15 20:33:13

Widzę,że Kolega Martin przyjechał na gościnne występy do Wrocka ;-)

Konrad

2014-10-15 20:31:48

Brawo.Odpowiedź rodem z filmu "Miś" na temat "Dlaczego jest tak zimno"Następnym razem postaraj się wrzucać jaśniejsze foty :idea:

Bialy65

2014-10-15 14:22:01

@Konrad: Dzień pochmurny to fotka ciemna...

HansKloss

2014-10-15 14:14:54

Przyszli, kazali pokazać worki, pokazaliśmy im dwa. Stwierdzili, że interesują ich tylko te z węglem i poszli sobie dalej.

starszy63

2014-10-15 13:47:10

Pięknie zczaiłeś :piwo:

Konrad

2014-10-15 13:04:29

Dlaczego takie ciemne :?:

szpiegu

2014-10-15 12:27:03

Jeden na pewno - z aparatem ;)

Konrad

2014-10-15 12:19:56

A SOK-iści tam nie ganiają :?: ;-)

HansKloss

2014-10-14 21:49:41

W sumie to nawet trzy szlaki: - Gliwice - Zabrze, linia 137 (pierwszy tor od lewej i ten z IMPULSEM) - Gliwice (GLC) - Maciejów Północny, linia 147 (dwa tory wchodzące pod wiadukt na którym jes (...)

starszy63

2014-10-14 20:48:30

Szymon chwila zawahania i było by po ptakach, byczek był by za zasłoną, a chwilę wcześniej 35We był by nie widoczny w całości :piwo:

starszy63

2014-10-14 20:24:29

:piwo:

starszy63

2014-10-14 20:23:44

Tu Kaśka ciężko pracuje, a w Oleśnicy patrzy w milczeniu na dewastacje Polskiego przemysłu Młynarskiego :-( a foto oczywiście na plus.

starszy63

2014-10-14 20:14:18

Piękne rodzinne strony :-D a tor pięknie prosty jak i okolica piękna :roll:

RysiekChaszcz

2014-10-14 12:10:35

To Polska :-P

forest

2014-10-14 10:39:19

Dobrze.

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.