Witaj: Gość

KOMENTARZE


RysiekChaszcz

2014-10-21 19:40:17

Na LHS -ie żółte czoło grało z bokiem też częściowo żółtym :-)

RysiekChaszcz

2014-10-21 19:06:44

@Kamilwrc1 jak możesz prześlij mi w jak największej rozdzielczości w celu druku w drukarni -> rysiekchaszcz@gmail.com sobie takie drukuje w kolorze na dobrym papierze kredowym

Valcyte

2014-10-21 19:04:46

Oj tak zdecydowanie. Mam jednak nadzieję że LHS kilka sztuk zostawi. Na terenie PESY już jedna sztuka ST44 stoi pomalowana w niebiesko - białe kolory.

Valcyte

2014-10-21 19:03:14

Rysiu, udało mi się załatwić wejście na teren LHSU więc mogłem zobaczyć każdy zakamarek, a na koniec bardzo sympatyczny Pan kierownik działu utrzymania przekazał informacje że za chwilę o (...)

RysiekChaszcz

2014-10-21 19:02:52

Można powiedzieć że to najdlużej utrzymujące sie czola na zółto w Gagarach na Polskiej sieci kolejowej :-)

RysiekChaszcz

2014-10-21 19:01:11

Byłem tam :-)

kamilwrc1

2014-10-21 18:51:41

Nie no, to było zrobione na "dużej" stacji, nie na WKD :)

kamilwrc1

2014-10-21 18:50:05

To jest jedno z wielu zdjęć, które zrobiłem licząc, że któreś się uda ;)

Valcyte

2014-10-21 18:48:22

Niestety już niedługo znikną gagarki z żółtym czołem, bowiem LHS zaczyna przemalowywać swoje maszyny na firmowe barwy.

RysiekChaszcz

2014-10-21 18:41:54

Spoko :-) :piwo:

RysiekChaszcz

2014-10-21 17:52:30

Byłem tam i byłem na hali :-) Szerokotory super :-)

starszy63

2014-10-21 17:52:11

Rysiu nie miałem na myśli Tomka ani Przemka, a zresztą było minęło i nie chcę do tego wracać :-) może kiedyś :piwo:

RysiekChaszcz

2014-10-21 17:45:27

..... Starszy63 a co mozna zmienić. Ku pamięci ale GMFK to ja zakładałem sam a pierwszymi moimi kumplami byli mechy z łodzi TomMak i Przemek Weiss. Historia kołem się potoczyła i wraca do źrà (...)

starszy63

2014-10-21 17:41:05

Fajne ujęcie i kolorystyka :-D

RysiekChaszcz

2014-10-21 15:23:59

W krainie Rumunów i poniemieckich masztów z czasów świetności tej magistrali :-)

RysiekChaszcz

2014-10-21 14:23:44

Stacja Krzyż. Lok stoi na OSTBAHNIE. Do lat 90 w Krzyżu w st. stosowano w związku z nastawnią elektromechaniczną suwakową numery torów z przed 1945 roku. Ten tor na którym stoi fiat miał nume (...)

starszy63

2014-10-21 12:47:06

:roll:

starszy63

2014-10-21 12:27:08

Znowu by administracjÄ™ zmieniali...

Leśny Dziad

2014-10-21 10:03:40

... raczej, nie sÄ…dzÄ™ ...

szpiegu

2014-10-21 08:45:23

W takim razie czekamy na powrót "Legniczaków", "Wrocławiaków", "Poznaniaków" itd...

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.