Witaj: Gość

KOMENTARZE


RysiekChaszcz

2014-10-23 21:07:15

Najbardziej ulubiona miejscówka :-) a tutaj Hansik link do schematu torowego i dzięki temu rozwiązałem zagadke widocznego słupa kotwowego [url=http://semaforek.tk/wiki/images/2/29/Maciejow_Polno (...)

SzymekJ

2014-10-23 19:55:48

W takim razie poproszę Ursusa "na miejscu - raz":-P :lol:

Konrad

2014-10-23 19:47:02

A czemu miałoby nie jeździć :?:

Martin76_de

2014-10-23 19:46:58

Może traktorem z ubiegłego roku poratować ??? :lol: :lol:

Valcyte

2014-10-23 19:45:12

:piwo: Strzałeczka :piwo:

Konrad

2014-10-23 19:27:14

Piąteczka ;-)

HansKloss

2014-10-23 19:26:22

Miło Pana poznać :-)

Gruha

2014-10-23 19:25:34

To jeździ?

RysiekChaszcz

2014-10-23 19:02:41

Witaj :-)

Konrad

2014-10-23 17:50:05

Odkurzamy archiwum :roll:

Konrad

2014-10-22 22:51:14

Zajebiaszcze ;-) :clap:

SzymekJ

2014-10-22 22:42:21

Oczywiście, że wyjrzało - gdybym umiał dodawać słońce ... :lol: :lol: :lol: Jeden z kilku motywów w słoneczku.

Konrad

2014-10-22 22:19:45

Fajne wozy KOLTAR-u :roll:

Konrad

2014-10-22 22:18:59

Szkoda,że ciut za ciemne,bo kadr ciekawy :roll:

Konrad

2014-10-22 22:17:03

Słoneczko wyjrzało czy pomogłeś :?: ;-)

Sebek96

2014-10-22 20:04:18

Hans Dobrze wiedzieć :P

starszy63

2014-10-21 22:06:40

Złota Polska Jesień :-D Piękne :roll:

RysiekChaszcz

2014-10-21 21:32:20

Rafał ja też jakieś 6 lat temu byłem tam na szopie oprowadzany. Jeszcze focie robiłem ZENITEM EM. :-)

SZYMON

2014-10-21 20:15:08

Oby to królestwo przetrwało jak najdłużej, a jego liczebność była jak największa :-)

starszy63

2014-10-21 19:58:03

Na przejeździe też zestaw tylko nie co inny ;-)

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.