KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2014-10-23 21:07:15
Najbardziej ulubiona miejscówka :-) a tutaj Hansik link do schematu torowego i dzięki temu rozwiązałem zagadke widocznego słupa kotwowego [url=http://semaforek.tk/wiki/images/2/29/Maciejow_Polno (...)
SzymekJ
2014-10-22 22:42:21
Oczywiście, że wyjrzało - gdybym umiał dodawać słońce ... :lol: :lol: :lol:
Jeden z kilku motywów w słoneczku.
RysiekChaszcz
2014-10-21 21:32:20
Rafał ja też jakieś 6 lat temu byłem tam na szopie oprowadzany. Jeszcze focie robiłem ZENITEM EM. :-)
SZYMON
2014-10-21 20:15:08
Oby to królestwo przetrwało jak najdłużej, a jego liczebność była jak największa :-)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.