KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2014-11-22 18:41:43
Słowa KierPocia: "Panowie nie bujajcie tak bo się wagon wyp....li" :-)
RysiekChaszcz
2014-11-22 12:48:15
Poznajemy, ten tyłem stojący to Ja jak byłem piękny i młody. Na wprost Krysia. Tyłem na wprost Covalus
Leśny Dziad
2014-11-21 21:53:48
Albo "Wigry" z Suwałk... Łomatko :piwo: jak pierwszy raz wypiłem to piwo nad Wigrami w 1983 roku..., mniód malina :piwo:
Leśny Dziad
2014-11-21 21:39:51
"Piast" - to wynalazek połowy lat 90-tych. Ja wspominając "Wrocławskiego FULL-a" czy "Mieszczańskie" z Browaru Mieszczańskiego na Hubskiej (a nie z Browaru Piastowsk (...)
RysiekChaszcz
2014-11-21 20:51:54
"Piast" prawdziwy Wrocławski lany z bezcki w Popularnej w Gorzowie o 2 w nocy. A teraz Piast: "...... przez Carlsberg Polska Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa ......" (...)
SzymekJ
2014-11-20 21:13:01
Przepraszam, nie wchodziłem na galerię - pociąg przejeżdża tam przez tunel. Jest to najdłuższy tunel wąskotorowy w Polsce i największa atrakcja na PKD.
Leśny Dziad
2014-11-20 19:07:43
Myśmy wtedy pili piweczko - wrocławski FULL..., lub jak było mniej kasy, to "Mieszczańskie" niepasteryzowane w beczółkach 0,33 litra. Czy ktoś to jeszcze pamięta?
RysiekChaszcz
2014-11-20 16:57:34
Myśmy zaliczali park na przeciwko DOKP Poznań ja się chodziło w poniedziałki na praktyki do ZNTK. Most dworcowy był zaliczany na powrocie. Po prawej stronie bar/speluna ale pierszey Lech 0.5 L. (...)
Kevak
2014-11-20 16:21:58
Rysiu, Darek, jak słyszę o pierwszych praktykach" to pierwsze, co mi przychodzi do glowy, to nie wino :-P . A w Poznaniu, w moich czasach wino najlepiej smakowało na skwerze pod Zamkiem Przem (...)
RysiekChaszcz
2014-11-20 16:01:22
Darku znaczy się tam kosztowało "wino-marki wino" Ja w Poznaniu pod mostem dworcowym to zaliczałem
Leśny Dziad
2014-11-20 13:11:21
Ten tunel to historia moich pierwszych praktyk w technikum kolejowym u automatyków na Brochowie.
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.