Witaj: Gość

KOMENTARZE


PAWKO

2014-11-26 09:34:42

Edek jakoś taki bardziej sfojski... ;-)

RysiekChaszcz

2014-11-26 00:01:42

Ja - faktycznie wczoraj ale który nie widzialem za to jedna z ogólnopolskich telewizji podała: ".... maszynista uzył dzwonka ...."

zyga071

2014-11-25 23:37:52

No :-D

szpiegu

2014-11-25 21:50:06

Wczoraj wieczorem, w Słomnikach. I nie ten, a 003

szpiegu

2014-11-25 21:45:15

Nie wiem, ale podobno możliwość szybkiego dostosowania pojazdu do 3kV była jednym z warunków kontraktu.

RysiekChaszcz

2014-11-25 21:40:50

Kiedy przechodzą na 3KV DC Andrzej ??

RysiekChaszcz

2014-11-25 21:39:46

Ten po prawej dzisiaj był smiercionosny - oczywiście bez jego winy :-(

RysiekChaszcz

2014-11-25 11:26:24

Widok z kabiny parowozu to jest to :clap: :piwo:

starszy63

2014-11-25 10:12:10

I ja się dokładam :piwo:

Kevak

2014-11-25 01:04:21

Daję plusa, to jest to. :piwo:

komar

2014-11-24 22:05:34

I drugi... :piwo:

HansKloss

2014-11-24 20:43:39

Jest "plusik"

HansKloss

2014-11-24 20:01:23

Bydgostię przed wyjazdem do ludzi czeka chemiczna kąpiel :-|

starszy63

2014-11-24 16:27:11

Szatrość też ma swój urok :-)

starszy63

2014-11-24 13:00:05

:clap: :roll: a do tego :piwo: i jak tu plusa nie dać.

kamilwrc1

2014-11-23 14:22:44

:)

Konrad

2014-11-23 10:40:54

Ale ten czas leci,to już 8 lat :roll: ;-)

RysiekChaszcz

2014-11-22 23:27:31

Historia Kondziu, :-)

RysiekChaszcz

2014-11-22 23:19:03

Moja prosba do userów - masz ikonkę Google -> kliknij a następnie wybierz na mapie i zaznacz miejsce. To nic nie kosztuje :-P

RysiekChaszcz

2014-11-22 23:05:49

Ptyś był ale ekipa tez byla :clap:

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.