Witaj: Gość
KOMENTARZE
zyga071
2014-12-12 09:52:55
A to stare foto było. Pendoino już przejechał - od wczoraj wszysko pootwierane :-)
Konrad
2014-12-11 08:22:50
Ciekaw jestem jak tam sytuacja na dzisiaj :?: Za 3 dni ma tamtędy śmigać Pierdolino ;-)
komar
2014-12-09 18:37:51
To była szybka akcja, po drodze do Legnicy wstąpiłem na 5 minut i leciałem dalej...
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.