KOMENTARZE
Martin76_de
2014-12-16 00:55:45
Czym to było robione? Telewizorem czy książką :roll: :roll: Zdjęcie jest krzywe, wykonane bez jakiegokolwiek przemyślenia kadru. Połowa fotografi to niebo bez wyrazu. Kolory jakby pralką by (...)
Martin76_de
2014-12-16 00:49:50
Co w tym zdjęciu jest super ? Wg mnie nic. Ni to portret ni szlakówka. Huty Miedzi nie widzę, Huty Cukru też niet. Ode mnie minus.
RysiekChaszcz
2014-12-15 19:59:25
Wygrzebane z archiwum. Kondziu patrzy w lusterko bo mu ciężko wstać do okienka :-P :-P :-P
HansKloss
2014-12-15 14:33:07
Proszę uzupełnić google maps, a wtedy w miejsce fotografowania wystarczy napisać Poznań ;)
komar
2014-12-14 00:06:37
Słusznie, masz rację. Trafo jechało z Dalkia Poznań - ZEC S.A. Zespół Elektrociepłowni, stacja nadania Koziegłowy.
zdzichu
2014-12-13 23:11:51
Jeśli chodzi o Koziegłowy koło Poznania, to tam nie ma elektrowni. Elektrociepłownia jest w Poznaniu ;) (Elektrociepłownia Poznań Karolin EC-II )
RysiekChaszcz
2014-12-13 15:26:53
Mam ujęcie z nowej drogi robione z auta 30.11 jechałem tam z Wysowej Zdrój . [url=http://stacjacieszyn.pl/pobierz/zembrzyce_wiadukt.jpg][color=yellow] Klik [/color][/url]. 23 grudnia jadę tam zn (...)
SzymekJ
2014-12-13 09:50:38
Pod nowym mostem (obok środkowego filara) zielony dźwig demontuje mostek starej linii.
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.