Witaj: Gość

NAJNOWSZE


Lokomotywownia Małaszewicze nocą

EU07-241 i SM42-597 (normalnotorowe) podczas PK

EP09-017 z EIC BESKIDY

Relacji Bielsko Biała - Warszawa przemierza ostatnie kilometry CMK-i w okolicach Mszczonowa

Stonka o wschodzie słońca

Samotna SM42 w pierwszych promieniach słońca pędzi szlakiem W-w Psie Pole - Długołęka

Szybciej,szybciej Chłopaki bo się spieszę

Mówi Class do ładowarek :-)

Ty42

Ty42 Stoi w skansenie w Chabówce . Po prawej OKz32-2, z tyłu za nią Ty2 dalej TKt48 po lewej dymi Ty42 z Pyskowic. Po prawej widać pyszczek Ol12

Jest jeszcze trochę piękna na tej kolei.

Sympatyczna Konduktorka WARSU z pociągu TLK Pirat/Uznam

OKz32-2

|23.08.2014| OKz32-2 podczas manewrów w Mszanie Dolnej.

ST44-2023

Ggarin ze składem kilku węglarek i kilkunastu platform podąża w stronę huty.

5N nr 012

W drodze nad morze, zahaczyliśmy o Elbląg. Więcej na temat zabytku tu: [url=http://www.elblag.net/artykuly/zabytkowy-tramwaj-typu-5n-juz-jest-na-starym-miesc,12274.htm]KLIK<<<[/url]

ET42-48

Niebieski "Rusłan" ET42-48 z długim mieszanym składem jedzie szlakiem Krzeszowice-Dulowa.

OKz32-2

|22.08.2014| Ostatnie przygotowania "okazety" do parowozjady. "Gniot" z za płotu wykonany podczas "przerwy" w pracy.

ST43-263 i ST44-263

Rumun z Kołomną wracają luzem z Pol-Carbonu w Wojkowicach by zabrać ze stacji Będzin Łagisza drugą część składu. Niestety ze składem Rumun jechał na popychu.

Ja przy Elfie w BB

Podczas pobytu w BB przy planowym Elfie do Katowic z peronu 1a

FPL jedzie...

Lokomotywa 66603 z bruttem przejeżdża przez przystanek osobowy w Płocicznie.

SA103-013

Z pociągiem relacji Kędzierzyn - Nysa opuszcza w świetle zachodzącego słońca Prudnik

14.11 z BB do Cieszyna

Sobie stał i pojechał

ST43-263

Piękny Rumun z żółtym pyskiem zawitał do szopy w Łazach.

31We-002 z pociągiem relacji Węgliniec - Wrocław

Oczekuje odjazdu ze stacji początkowej. Dodam tylko,że w Węglińcu mają oryginalną wiatę ;-)

SM42-1243 ze zdawką przejeżdża przez zapomnianą stację w Złotoryi

Pociąg relacji Legnica - Jerzmanice Zdrój

M62-1685, M62-590, TEM2-202 Orlen Koltrans

Tercet lokomotyw spółki Orlen Koltrans M62-1685, M62-590 i TEM2-202 opuszcza Sierpc udając się do Płocka Trzepowa

 

Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.