NAJNOWSZE
EP09-017 z EIC BESKIDY
Relacji Bielsko Biała - Warszawa przemierza ostatnie kilometry CMK-i w okolicach Mszczonowa
Stonka o wschodzie słońca
Samotna SM42 w pierwszych promieniach słońca pędzi szlakiem W-w Psie Pole - Długołęka
Ty42
Ty42 Stoi w skansenie w Chabówce . Po prawej OKz32-2, z tyłu za nią Ty2 dalej TKt48 po lewej dymi Ty42 z Pyskowic. Po prawej widać pyszczek Ol12
5N nr 012
W drodze nad morze, zahaczyliśmy o Elbląg. Więcej na temat zabytku tu: [url=http://www.elblag.net/artykuly/zabytkowy-tramwaj-typu-5n-juz-jest-na-starym-miesc,12274.htm]KLIK<<<[/url]
OKz32-2
|22.08.2014| Ostatnie przygotowania "okazety" do parowozjady. "Gniot" z za płotu wykonany podczas "przerwy" w pracy.
ST43-263 i ST44-263
Rumun z Kołomną wracają luzem z Pol-Carbonu w Wojkowicach by zabrać ze stacji Będzin Łagisza drugą część składu. Niestety ze składem Rumun jechał na popychu.
31We-002 z pociągiem relacji Węgliniec - Wrocław
Oczekuje odjazdu ze stacji początkowej. Dodam tylko,że w Węglińcu mają oryginalną wiatę ;-)
SM42-1243 ze zdawką przejeżdża przez zapomnianą stację w Złotoryi
Pociąg relacji Legnica - Jerzmanice Zdrój
M62-1685, M62-590, TEM2-202 Orlen Koltrans
Tercet lokomotyw spółki Orlen Koltrans M62-1685, M62-590 i TEM2-202 opuszcza Sierpc udając się do Płocka Trzepowa
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.