NAJNOWSZE
SA138-001
Autobus szynowy SA138-001 z Oddziału Pomorskiego Przewozów Regionalnych w Gdyni opuścił wieczorową porą stację Kuźnica, pociąg REGIO Hel - Gdynia Główna
Koniec szlaku
W związku z przebudową (modernizacją) stacji Ceski Tesin w tym miejscu kończą motoracki z Frydka.
Piękna Ludmiła wprowadza pociąg Turkolu w perony Lubben
Pięknie pomalowana i utrzymana Ludmiła wprowadza pociąg Turkolu " Partner "na perony w niemieckim Lubben
Dwa podejscia do jednego motywu. Podejście drugie, taborowe.
EN71-031 jako Regio 43413 z Oświęcimia do Wieliczki, zbliża się do przystanku Kraków Bieżanów Drożdżownia.
Dwa podejscia do jednego motywu. Podejście pierwsze, krajobrazowe.
EN71-031 jako Regio 43413 z Oświęcimia do Wieliczki, zbliża się do przystanku Kraków Bieżanów Drożdżownia.
ET21-163 prowadzi beczki
Senior ET21-163 został przyłapany w Gnieźnie jak prowadzi beczki poprzez obramowanie z semaforów. Na uwagę zasluguje fantazyjnie oczyszczony szmatą numer identyfikacyjny lokomotywy, może chodzi o to, by go nie złapać na radar?
i z Wieliczki
EN71-028 jako Regio 34414 relacji Wieliczka Kopalnia - Oświęcim, zbliża się do przystanku Kraków Bieżanów Drożdżownia.
Do Wieliczki...
EN71-028 jako Regio 33443 relacji Krzeszowice - Wieliczka Kopalnia, wyjeżdża ze stacji Kraków Bieżanów.
IV Zlot Miłośników Kolejek Wąskotorowych - Białośliwie 2014 - cz. 1
Decauville 648/1912 podczas krótkiego postoju w Nieżychowie.
IV Zlot Miłośników Kolejek Wąskotorowych - Białośliwie 2014 - cz. 2
Las - Ty 3471 kursujący z pociągami osobowymi na szlaku Wysoka - Czajcze.
IV Zlot Miłośników Kolejek Wąskotorowych - Białośliwie 2014 - cz. 3
Px38-805 ze Żnina, tym razem w roli gościa na WKP. Niegdyś ten parowóz stacjonował w Białośliwiu.
Tatra KT8D5 - 1725 w Brnie
Jeszcze jeden wóz z Brna uchwycony podczas wycieczki z Breclavia do Brna. Ciekawostką jest to że jak na Wikipedi szukałem jaki to typ tramwaju to na stronie tramwaje w Brnie jest fotka dokładnie tego samego wozu o numerze 1725 :-) Link do Wiki [url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_Brnie#mediaviewer/File:Tramvaje_v_Brn%C4%9B_%2823%29.jpg] Tram Brno [/url]
IV Zlot Miłośników Kolejek Wąskotorowych - Białośliwie 2014 - cz. 4
O&K 7697/1920 ze składem towarowym powraca z Czajczy do Białośliwia.
Klasyk z LHS-u
Lato.Zwierzyniec Towarowy.Linia Hutnicza Szerokotorowa i Gagarin z mieszanym składem w stronę Olkusza. W tym miejscu chciałbym powiedzieć o ciekawej historii. Otóż. Dostałem od Kajetana numer tel. do zaprzyjaźnionego gospodarza w/s noclegów.Ten sympatyczny Gospodarz pyta się Mnie Miłośnicy(bo byłem z Synem) ? Odpowiedziałem że tak na to On,że jeżeli chcemy wiedzieć kiedy będzie jechał pociąg to idźcie do Dróżnika On Wam powie kiedy będzie coś jechało.Tak się stało.Ten przesympatyczny Dróżnik dzwonił do Nas za każdym razem jak coś się zbliżało do przejazdu,a mieszkaliśmy ok.150 m od przejazdu,więc na foty chodziliśmy w kapciach. Taka tam występuje SYMBIOZA między MiKol-ami,a pracownikami.Coś niebywałego :-D
Na wrocławskim Gądowie można spotkać ciekawe eksponaty.
Tym razem Skoda serii 182 w malowaniu,które jest już nieaktualne ponieważ wóz jeździ dla DB Schenker Rail Polska
Znajdź 5 różnic w obrazkach ;-) (vol. 1)
Tak się zastanawiałem, ostrość na krzaki, czy na szynobus? I tak od zastanowienia przyszedł pomysł na dwa ujęcia [url=http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=72528]KLIK[/url] Popołudniowe Regio z Suwałk do BIałegostoku tuż po odjeździe ze stacji początkowej.
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22641 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.