NAJNOWSZE
TRXX firmy MRCE Dispolok jeżdżący dla firmy LTE Group
Odpoczywa w oczekiwaniu na rozładunek kontenerów w bazie Rail Polska w Siechnicy k/Wrocławia
Idzie nowe !!!
Już coraz mniej widać wysłużonych Sutników , Bobin , Szestokolaków czy innych wynalazków kupionych przez prywatne firmy przewozowe.Coraz częstszy widok to właśnie takie Vectrony , czy Taxx-y . Na fotce Vectron firmy DB Schenker o numerze 043
Czas się zatrzymał....
Warszawa Odolany teren pod nastawnią WOB tutaj czas zatrzymał się kilka lat temu...
Kiosk PKP Cargo wtacza się z węglarkami na teren EC Cieszyn
Jak widać u co niektórych lokomotywa wywołała totalne zdziwienie. Po co nam kolej - mamy TIR-y a tu takie cudo i jeszcze zablokowało przejście przez tory na parę minut. Po lewej zaśnierzony tor to Ceskiego Tesina , na wprost EC a po prawej do Zebrzydowic. Na stacji na kioska czeka byczek ET22-1203 który toto przyciągnoł.
Idealna para
EU07-182 wraca do łask, ale już pod inną banderą. Lokomotywa została zakupiona przez Dolnośląskie Linie Autobusowe. A na drugim planie odpoczywa po służbie EU07A-001. Ps. niestety nie dało się zrobić inaczej zdjęcia :(
Ostatnia taka zielona...
W jednym z ostatnich dni planowego kursowania. EU07-173 z opóźnionym o godzinę TLK83104 "Światowid" wyjeżdża z Krakowa.
SU45-238 z pociągiem osobowym Nasielsk - Sierpc
SU45-238 z pociągiem osobowym 15023 relacji Nasielsk - Sierpc oczekuje w Raciążu na krzyżowanie z pociągiem odwrotnej relacji. Był to niestety przedostatni dzień kursowania pociągów osobowych na linii Sierpc - Nasielsk przed dwuletnią przerwą. Na szczęście spółka Koleje Mazowieckie przywróciła pociągi na tej linii 1 czerwca 2006 roku, ale widok zwykłych składów tak jak w prawie całym kraju przeszedł do historii.
SU45-238 z pociągiem osobowym Sierpc - Toruń Główny
SU45-238 (obecnie ST45-02) wtedy należąca do Zakładu Taboru w Bydgoszczy zbliża się do przystanku osobowego Podwierzbie z pociągiem osobowym 33029 relacji Sierpc - Toruń Główny
ET 22-815
...Z MIESZANYM BRUTTEM FORSUJE STACJĘ BIERUTÓW I UDAJE SIĘ W KIERUNKU NAMYSŁOWA. TERAZ MIJA NASTAWNIĘ WYKONAWCZĄ Br-1
Stacja Cieszyn nocną porą :-)
Jak wygląda tak wygląda stacja Cieszyn. Widok na semafory wyjazdowe w kierunku Ceskiego Tesina i Marklowic.
Planowy o 19.11 z Cieszyna
Co tu więcej pisać - jaki srocz taki jest ale był zajefajny mechanik. :-)
M62M-016
24.01.2015. M62M-016 ( Rail Polska ) odpoczywa na stacji w Strzegomiu. O to moje Pierwsze nocne zdjęcie.
EN71-018
Jednostka elektryczna EN71-018 z Oddziału Pomorskiego Przewozów Regionalnych w Gdyni pokonuje szlak Subkowy - Pelplin, pociąg REGIO relacji Gdynia Chylonia - Bydgoszcz Główna
EU07-1515
EU07-1515 z jednym wagonem mknie linią E20 zostawiając w tyle p.o Warszawa Gołąbki oraz autostradę A2.
Zima w Krakowie vol.1
25.01.2015. Lokomotywa EU07-234 prowadzi pociąg TLK33133 "Karpaty" z Krakowa Płaszowa do Krynicy.
Menu

Ilość fotek w bazie danych: 22637 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.