KOMENTARZE
Kevak
2014-10-27 14:32:18
Rysiu, ta armata ma 450 mm, ale tylko w przeliczeniu na małą klatkę :p/ W odniesieniu do FF ma na pewno 300 mm, i ani milimetra więcej. Sam ja mam i bardzo sobie chwalę.
RysiekChaszcz
2014-10-27 14:14:06
@Zdzichu są dwie racje - na obiektywie jest podane 300 mm ale spotkałem się na paru forach dotyczących tego radzieckiego obiektywu ze faktycznie ta armata ma 400 mm :-)
Kazik
2014-10-27 10:00:39
Podobny widok jak przy wyjeździe z Czeskiej Trzebowej w kierunku Brna. Gdy by więcej tych trupów tu stało z logiem " Czeskie Dragi" to bym nie uwierzył ze to Lewinie Brzeskim.
HansKloss
2014-10-26 22:43:17
A jak się prostuje ? Do środka kadru.
Uzupełnienie - Ty masz Konrad swoje zdanie odnośnie tego zdjęcia, ja swoje, więc lepiej się teraz rozstać w zgodzie niż coś więcej napisać. Spokojnej (...)
Konrad
2014-10-26 22:37:57
To według Ciebie w którą stronę krzywe ?,bo jak wyprostujesz do burt to się maszt przewróci,a filary po prawej (te ostatnie są proste)
HansKloss
2014-10-26 22:34:59
Patrzę, wzmocnienia burt wagonów krzywe, maszt oświetleniowy krzywy, filary zadaszenia krzywe.
Konrad
2014-10-26 21:27:34
Balans bieli był ustawiony na dzień pochmurny.Zauważyłem ostatnio,że cosik mój aparat(przy różnych nastawach balansu)wpada w zieleń i trochę Mnie to martwi.@Szymon takie Twoje prawo,Ja miał (...)
HansKloss
2014-10-26 15:19:43
Teraz już wiem , co to TAIR 400mm, niezła armata :-)
I na pewno NIE DLA IDIOTÓW :lol:
HansKloss
2014-10-26 15:18:24
Rysiek nie chciał robić autopromocji. Zresztą jak by to brzmiało - Kolzłom w Chaszczach. Nie ma takiej opcji, żeby ten kolzłom zmieścił się w Ryśku. Mimo usilnych starań aż tak wielkiego (...)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.