KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2014-12-07 10:51:06
Jak by tu powiedzieć historia zatoczyła koło. DB spadkobierca DRG i szopa Wrocław dawna BW Breslau Hbf
Sebek96
2014-12-06 14:34:01
Nowo nabytej przyjaźni chyba :D. Martin nie myl pojęć :) :piwo: :clap: :clap: To jest ten dzień który zacząłem interesować się koleją . Dzięki Tobie zrozumiałem ze może być coś świe (...)
RysiekChaszcz
2014-12-05 19:08:19
Irek to było na szybko. A ty mi Irek winny jesteś :piwo: a jak trzeba to wpadnę do Olesnicy i Długołęki :-P. Na tym programie można robić wszystko. Żeby było smieśniej jest to (Photo Lab) (...)
starszy63
2014-12-05 18:39:54
Teraz z czystym sumieniem mogłem plusa postawić. Jak Mateusz będzie takie zdjęcia robił to będzie ok :-) Ten plus jest oczywiście dzięki Rysiowi ;-)
RysiekChaszcz
2014-12-05 18:04:31
2559 zdjęcie z aplikacją Google Maps Api :-) Taki niebieski pendkibel :-)
RysiekChaszcz
2014-12-05 17:58:46
W Photo Labie Selteco wykonałem: Gamma - 1.26, Kontrast 1.80 oraz wyostrzenie całości bez zmiany rozmiaru. Zapis 100 % a więc plik ma około 200 Kb więcej niż w danych :-)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.