KOMENTARZE
Konrad
2015-01-27 06:38:19
Myślę,że większość Galeriowiczów chciałaby taki widok ujrzeć.Ty masz ułatwione zadanie ;-) :-)
RysiekChaszcz
2015-01-25 20:04:05
A mnie zaciekawiło. Tylko że brakuje mi bardziej szczególowych danych. Np typ i rodzaj pojazdu. Podejrzewam że to ten Czerwony Class
Valcyte
2015-01-25 17:35:01
Idealna zima, u mnie mimo że śnieg sypie cały dzień to temperatura na plusie :( co do zdjęcia, czuć klimat zimy !! :piwo:
maszynista
2015-01-25 16:46:00
Nie bardzo do mnie przemawia to zdjęcie...tzn. nie wiem, co chciałeś nim przekazać. Rozwinąłem opis w nadziei na coś więcej...a tam nic...
RysiekChaszcz
2015-01-25 11:51:08
Dyskusja jako nie dotycząca walorów fotografii przeniesiona na forum [url=http://www.gmfk.pl/cpg144/forum.php?c=topic&id=7][color=yellow][b] FORUM [/b][/color][/url]
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.